O nas

Marka

LENDO ORGANIC to marka odzieży dziecięcej stworzona przez fotografkę Joannę Sibilską, która pewnego dnia zapragnęła uciec z miasta i osiąść na lubelskiej wsi. Ponadczasowe i stylowe ubranka dla najmłodszych, uszyte z polskiego lnu rękami regionalnych krawcowych zyskały już spore grono najmłodszych fanów . LENDO ORGANIC to szczegóły, które mają dla nas ogromne znaczenie – od spersonalizowanych metek wykonanych z ekoskóry lub ekozamszu, przez dodatki w postaci drewnianych guziczków aż po opakowanie, w którym dostarczamy nasz produkt a wszystko to wykonane jest z miłością i pasją.

W swojej pracy fotografa dziecięcego do budowania klimatu fotografii wykorzystuję wiele faktur, przedmiotów z duszą, tkanin czy ogólnie mówiąc naturalnie rzeczy ładnych. Sama uwielbiam materiał jakim jest len. Lniane obrusy, poszewki na poduszki, ubrania zawsze wypełniały półki moich szaf. Klimat retro i vintage w połączeniu z krajobrazem polskiej wsi jest mi bardzo bliski i bardzo często właśnie te motywy wykorzystuje podczas sesji. Przed fotograficznym spotkaniem z klientami omawiamy między innymi garderobę, kolory i rodzaje ubrań jakie sprawdzają się przed obiektywem. Zazwyczaj był z tym problem, bo w szafach moich modeli dominują ubrania takie codzienne, które na zdjęciach nie powodują większego zachwytu. I tak narodził się pomysł własnej linii ubranek dla dzieci. W kolekcji dominują cieple kolory, len i luźne kroje sprawiają, że dzieci czują się swobodnie, nie maja skrępowanych ruchów i mogą w swoich kreacjach nie tylko stanąć przed moim obiektywem ale pięknie wyglądać podczas rodzinnych uroczystości, w przedszkolu, szkole czy podczas wypoczynku na łonie natury. I w ten właśnie sposób, z potrzeby tworzenia pięknych rzeczy narodziła się marka Lendo Organic by Joanna Sibilska.

Jak to ze lnem było…

Klasyczne kołnierzyki o zaokrąglonych rogach, krojone z koła spódniczki, marynarki z kieszeniami do przechowywania skarbów. To kilka propozycji lnianych ubranek dziecięcych LENDO ORGANIC by Joanna Sibilska.